Phil Mickelson se pokouší otevřít vítr a déšť v nádherné show pro starého časovače

Jeho golf vypadal připravený se otáčet jako meteorologická lopatka, když se v polovině druhého kola dostal na odpor.Ale i když jeho dvojice pod 69 se cítila jako protivláknová, když šel po jeho záchvatu 63, bylo to v takových podmínkách takřka tak hodné a dalo mu tempo 10 pod paru se zbývajícími dvěma koly. Čtenář Sordet nosí “Pray For Nice “v San Diegu máme tři dny ročně takhle – a v těch dnech nehrajeme golf,” řekl Američan s úšklebným úsměvem . Golfisté, jejich vlasy a mraky skryté pod sponzorovanými čepicemi se zdá, že stárnou pomaleji než mnozí jiní sportovci a zdá se, že Mickelson nebude mít nic společného s hrubým procesem. “Před 10 lety, když jsem hrál nejlepší golf, jsem o 25 liber lehčí, jsem v lepší formě a fyzicky silnější než já.”

Podstata golfu je jeho krátký hra a jeho přesnost s žehličkami.A ačkoli je pravda, že jeho putování se před chvílí otřáslo, dostal ji zpět do pořádku a jen zřídka vypadal lépe. V září se nadějí, že bude hrát svůj 11. Ryder Cup. Jeho řízení nemusí mít vynikající sílu Dustin Johnson nebo Bubba Watson, ale stále ještě hází dlouhou míč z odpaliště ve srovnání s mnoha. A pod vedením nového australského trenéra Andrewa Getsona a dalšího trenéra Dave Pelze, zploštil svou hru. “” Opravdu jsem pracoval na tom, abych míč dostal na zem od tee rychle, takže země ji ovlivňuje víc než vzduch. To, že jsem dostal dva železa, který jsem zasáhl, trpí velkým stresem od mých odpalů. “To mě vedlo k tomu, že dnes hraji dobře v prvcích a doufám ve větru, který zítra budeme mít.Také jsem pracoval, abych si hodil spoustu koulí s mými krátkými žehličkami. Byl jsem schopen řídit otáčení na klíněch a letět dolů dolů. “Když se dívám zpátky na svou ranou kariéru a nemám úspěch, myslím, že hodně to mělo co do činění s bojem “Troon ukazuje jinou tvář jako těžké déšť Test vytrvalosti na poli Otevřete pole Čtěte více

Po třech solidních parcích – měl to trochu víc, čichání ptáků na třetím místě – pětinásobný hlavní vítěz porodil 555-yard par-pět čtvrtý, aby šel devět pod. Vypadal jako orlica, ale jeho průměrná snaha skončila o osmi stop. Jeho druhý putt byl však solidní. Jeho druhá birdie přišla na 7. místo, kde mu chyběla bunkru, ale jeho výstřel na den přišel na poštovní známku 8. místo.Stoupal o 10 stop od vlajky a točil se zpátky na dva centimetry od díry. Bylo to kouzelná díra v jednom na třetím kole a vypadal skoro stejně zklamaně jako předchozí večer, když mu chybělo rekordní kolo 62.

Musel být potěšen s jeho tři-pod vnějším devět, ale počasí už udělal obrat k horšímu a tak na chvíli, Mickelson. Po získání jeho par na první dvě díry zpáteční cesty klesl záběr na par-čtyři 12.. On udržel par, nebo lépe, přes 29 děr. Zde se dostal do hrubého prava a po levé straně se diváci divili a tkali, když do nich vstoupil s druhým výstřelem. On zůstal s 25-footer k dosažení par a on nedělal to.Frustrovaný a extrémně vlhký, byl viděn vyměňovat si slova s ​​televizním kameramanem. On dostal tuto nehodu s birdie na 14., ale když on utrpěl další bogey na 15. jeho kolo vypadalo, že hrozí rozpad. Držel se dohromady za par v posledních třech dírách a jeho bunkr unikl 17., když byl stísněný do místnosti a tváří v tvář s tím, co vypadalo jako vězení, patřil mezi jeho nejlepší záběry na tomto turnaji, i když později že vlhkost písku usnadnila. Nejen že se dostal ven, ale přistál ve čtyřech stopách kolíku. “” To byl “velký držitel hybnosti”, řekl. “Potřebuji, abych tam zůstal par.Udělal jsem jeden nebo dva špatné výkyvy, které vedly k bogeys, ale z větší části jsem si udržel míč ve hře a hrál bez stresu golf. “

Jeho 36 jamkové celkem 132 byl navíc otevřený záznam v Troon; který v roce 1982 porazil značku amerického hráče Bobbyho Clampetta a v roce 1997 se vyrovnal Darrenovi Clarkemu. V roce 2013 vyhrál tuto událost skvěle na Muirfieldu, když se otočil o pětitakt deficit ve vítězství třemi výstřely. “Necítím tlak jako mnoho hráčů, protože jsem to už vyhrál,” řekl. “Ale rád bych se k tomu přidal.”

Američtí golfisté si pamatují, že vyhráli posledních šest z nich, kteří hráli v Troonu.