Hugo Palmer má architekturu zpět na kurz Irish Oaks

Hugo Palmer, 12 měsíců po jeho průlomovém Klasickém úspěchu, pošle architekturu a jsme v devatenácté akci v Irském dubu v The Curragh v sobotu večer a trenér trval na pátku, že by si tazatelé neměli odmítnout tvrzení We Are Devadesát, 25-1 outsider ve sázení.Minding a Ryan Moore dostat z problémů v běhu zvednout Oaks Read more

Architektura, jediný kůň se dostat kdekoli blízko Minding v Oaks u Epsom začátek června, je 6-1 druhým favoritem pro sobotní Classic, za oblíbenou Unibet oblíbenou Even Song, která je stabilním společníkem Minding na dvorku Aidana O’Briena.

Architektura nastavuje hádanku pro zájemce, nicméně, když ona pak běžela v Ribblesdale Stakes u Ascota a skončil dobře-zbitý osmý za Even Song.Máme devadesát, přesto jsme měli dvě místa před architekturou v Ascotu, ale lze ji podpořit čtyřnásobně.

Palmer je samozřejmě potěšen tím, že má dva reálné soutěžící pro letošní závod, podepsat, že hybnost generované vítězstvím Covert Lásy v loňské sezoně je od té doby zachována. Galileo Gold poskytl trenérovi svůj první anglický Classic v 2.000 Guiney v květnu a jeho první Unibet vítězství v Royal Ascot v St. James’s Palace Stakes minulý měsíc.Úspěšný debut pro Escobara v Newbury v pátek v kurzu 16-1 podtrhl blahobyt jeho struny. Frankie Dettori triumfuje na Galileo Gold v 2.000 Guiney v Newmarketu Přečtěte si více

“Architektura byla poražena pouze pěti délkami u Ascotu , což není příliš daleko, “řekl v pátek Palmer. “Je to asi čtyři pětiny sekundy a nebylo to pro ni správné. Byla vytažena široce, cestovala po celé cestě, tři nebo čtyři ze železnice, což znamená, že běžela dál než kdokoli jiný. “” Byl jsem šťastný, že má pravdu a já si nemyslím, že ona bylo hodně špatné, ale přidal se k tomu, že to bylo jen 13 dní po Oaks a to by mohlo opustit jeho známku.Frankie Dettori jezdil Unibet naposledy minulý týden a řekl, že se cítila stejně dobře jako před Epsomem, ale bude to muset být.

“Sázky naznačují, že buď si myslí, že nemůže reprodukovat její Epsom formu, nebo že hráči si myslí, že Even Song by rozdělil Architekturu a Minding na Epsom. Kdo ví pravdu?To je to, o čem je soutěžní sport, a je to o tom, že to zjistím. “We Are Ninety běžel na trávníku jen podruhé, když šestý v Ribblesdale, když předtím vzal závod na seznamu míle- čtvrteční v Newbury v květnu. “Myslím, že její šance jsou podhodnoceny,” řekl Palmer. “To je všechno náhodná, ale jako Covert Love začala svou sezónu v Chelmsfordu, stejně jako Covert láska, že vyhrála závod na seznamu a jako Covert láska jí bude jíst Pat Smullen; a ona se chystá vyskočit ze stánku osm.

“Jsem si jistý, že blesk dvakrát úplně nenarazí, ale je to opravdu chytrá hříva.Před Ribblesdale předstoupila architekturu navzdory tomu, že za ní Unibet minimum deposit závodila a poté skončila kolem ní, aby mohla být poražena pouze třemi délemi, což je pravděpodobně favorita [pro sobotní závod] a je jí 25-1. Jdeme tam, myslím, se dvěma realistickými šancemi, aby se pokoušeli bránit korunu. “Escobarův úspěch byl” neočekávaný “, řekl Palmer, a to navzdory jeho dvojnásobné ceně. “Je to opravdu milý kůň a kůň, který jsem miloval po celou dobu,” řekl trenér. “Ale dnes vypadal jako docela chytrý závod a to určitě bude pro něho výchozím bodem. Z tohoto pohledu je fakt, že penny klesl tak rychle, jako to udělal, je velmi vzrušující. ”

Vítězství také vzal Palmerovu stáj v rámci několika set stánek £ 1m na výhru v Británii sezóna.Jeho celkový počet v roce 2015 ve výši 1 042 000 liber, Palmerova nejlepší v pěti sezónách s licencí, bude poražen během jednoho až dvou týdnů a pokud Galileo Gold může udržet svůj první vítězný tým v závodech, jako jsou Sussex Stakes a Queen Elizabeth II Stakes, mistrovství trenéra je velmi úspěšné.

“Každé ráno se budu probouzet a sešlápnout,” řekl Palmer. “Je to nesmírně vzrušující a cítím se velmi šťastný. Co si musíte pamatovat v této hře je, že je to kůň, který vyhrál závod. Úspěšný trenér a úspěšný žokej jsou ti, kteří na cestě dělají co nejmenší chyby. “