Bet365 – sázky přes mobil

Bet365 svoje služby, čili sportovní sázky, a další produkty jako kasino, poker nabízí také prostřednictvím mobilní aplikace pro telefóny a tablety. Takže i daleko od počítače můžeme mít přístup ke své sázkové kanceláři – a to okamžitě!

Mobilní verzi Bet365 můžou využívat majitelé přístrojů využívajících následující systémy:

iOS (iPhone, iPad)
Android
BlackBerry
Windows Phone

Pro uživatelé telefónů/tabletů s operačním systémem iOS a Android je určena speciální aplikace sázkové kanceláře, která umožňuje přístup k mnoha dalším funkcím, třeba sledování živých utkání a přenosů v playeru Bet365.

Bet365 – registrace »
To neznamená ale, že majitelé přístrojů Blackberry anebo Windows, nemají přístup ke službám bookmakera, pro ně je připravena standardní internetová stránka se základními funkcemi jako jsou sportovní sázky, živé výsledky anebo vklady a výběry.

Nejjednodušším způsobem instalaceaplikací Bet365 je napsat do vyhledávače adresu Bet365.com a postupovat dle automatických kroků, které se vám nabídnou při najetí stránky na mobilní obrazovce.

Hráči, kteří mají iPhone anebo iPad, si můžou vyhledat Bet365 ve svém App Store.

Uživatelé telefónů Blackberry a Windows by měli mít přístup k Bet365 aplikaci ihned po navštívení stránky bookmakera.

jakmile budeme mít na svém telefonu stáhnutou aplikaci Bet365, mámepřístup ke všem nabídkam sázkové kanceláře. Můžeme tedy samozřejmě sázet na zápasy, ale také máme přístup k live přenosům. Tedy na každém místě můžeme sledovat živě zápasy, které nás zajímají. Možnost sázet pomocí mobilního telefonu má mnoho sázkových kanceláří. Ale pouze velmi málo z nich umožňuje sledovat live přenosy.