Bet365 vklady a výběry

Veškeré transakce probíhající prostřednictvím stránky Bet365 jsou absolutně bezpečné. Již mnoho let bookmaker Bet365 vlastní rating A+ což zaručuje plnou bezpečnost probíhajících transakcí a důvěryhodnost bookmakera.

Při realizaci vkladu na účet hráče máme k dispozici celou škálu vkladových možností a určitě si zde každý vybere tu, která mu nejvíce vyhovuje. Máme tedy k dispozici jak kreditní karty, tak i bankovní převody. Nejpohodlnější je ale využít jednu z internetových peněženek. Nejznámější a nejbezpečnější jsou Skrill (kdysi moneybookers) a Neteller.

V případě vkladu pomocí kreditní karty je třeba pamatovat na několik základních zásad. Minimální hodnota vkladu je 5 Euro a co je nejdůležitější, v případě výplaty můžeme využít pouze opět možnost převodu zpátky na kreditní kartu. Jiná možnost není. Vyplacení prostředku převodem na kreditní kartu trvá nejčastěji jeden pracovní den. Vklad je okamžitý a bet365 si nestrhává žádné poplatky za tyto transakce.

Bet365 – registrace »

Další možností jsou internetové peněženky. I zde je minimální hodnota vkladu 5 Euro. Transakce rovněž probíhá okamžitě, rovněž není strhávána žádna provize. Pouze v případě výplaty transakce probíhají výrazně rychleji. Při vyplacení prostřednictvím Skrill anebo Neteller se prostředky ocitnou na vašem kontě během několika hodin. I když mnohokrát je tomu tak dokonce během několika málo minut! Toto je jednoznačně nejjednoduší způsob pro transakce mezi hráčem a bookmakerem.

Osobám, které nemají konto buďto u Skrill anebo Neteller, doporučujeme si konto otevřít. Po ověření údajů. což trvá několik dní, a plném zprovoznění konta, všechny transakce budou probíhat o mnoho rychleji než v případě jiných platebních metod.

Máme k dispozici ještě samozřejmě tradiční bankovní převod. Údaje pro bankovní převod naleznete na stránce Bet365 v záložce “platební možnosti”. Je třeba ale pamatovat na to, že tato platebnií možnost trvá 2-3 pracovní dny a je zdarma při výplatě váce než 350 Euro.